Genel

Hasta Karyolası

Hasta Karyolası Düzce 3motorlu-hasta-karyolasi-yatak-dahil-

Hasta Karyolası,

Düzce  Tuğra medikal, medikal ürün sektöründe faaliyet göstermektedir.

Uygun fiyatlı ürünleri ve kolay sipariş özelliği ile müşterilerine kaliteli hizmet sunan firmalardan biridir.

Hasta bakımını hem hastanın hem de bakan kişinin hijyeninin sağlanmasına katkıda bulunan en önemli üründür.

Hasta Karyolası Düzce Satın Al

Medikal ürünlerin temin edilebileceği firmalar, bu ürünlerin en iyi kalitede olmasına özen göstermeli ve piyasadaki ortalama fiyatlar üzerinden satışa sunmalıdır.

           Akçakoca hasta karyolası satan Düzce Medikal firmalarından biri olan Tuğra Medikal

Geniş ürün çeşitliliğini tek bir çatı altında toplamış ve bu ürünleri müşterilerinin bütçesini zorlamayacak fiyatlarla piyasaya sunmaktadır.

Medikal alanda en çok ihtiyaç duyulan ürünleri ve bu ürünlere erişimin kolaylaştırıldığı online web sitesi üzerinden kaliteli hizmet veren firma müşterilerine tek tıkla sipariş imkânı da sağlamaktadır.

                                     HASTA KARYOLASI NASIL OLMALIDIR?

Hasta Karyolası seçerken amaçlanana en uygun olanı bulmak gerekir. Bunun için bazı hususlara dikkat edilmelidir.

Öncelikle hasta yataklarının ortopedik olması gerekir. Daha sonra hastanın vücuduna göre şekil alması, yumuşak ve rahat bir kullanım sunması gerekir. Korkuluklarının bulunması şart olduğu gibi korkuluklar, istenen zaman takılıp çıkarılabilmelidir.

Baş kısımları ekstra yumuşak olmalıdır. Bu hem hastanın başının rahatlığını sağlar hem de güvenliğini, çarpmaya, vurmaya karşı güvende kalmasını sağlar. Yatan hastalar çoğu zaman aynı pozisyonda yatacağı için baş kısmının vücuduna göre şekil alabilmesi, yumuşak ve rahat olması gerekir.

Hasta yatağının yüksekliği ne çok yüksek ne çok alçak olmalıdır. Eğer hastanın kendisi hareket edebiliyorsa yatağın yüksekliğinin hastaya göre ayarlanabiliyor olması gerekir. Bu sayede kullanımı kolaylaşacaktır.

Hasta yataklarında bulunması gereken bir diğer özellik sağlam olmalı, birinci sınıf malzemeler kullanılmalıdır. Bu, beraberinde güvenliği getirir. Çünkü yatalak hastaların kimi zaman yataktan düşme, bilinçsizce hareket etme durumları olabiliyor. Böyle bir durumda yatağım devrilmeye, sarsılmaya olabildiğince dayanıklı olması önemlidir. Tekerlekli kısımlarının hem sağlam olması hem de güvenli olması, istemsiz hareketlere izin vermemesi gerekir.

Yatakla birlikte döşemesinin aşınmaya karşı mukavemetli, sıvı geçişine izin vermeyen, bakteri oluşturmayan, eskimeye karşı dayanıklı, hastanın vücudunu tahriş etmeyen özellikte olması gerekir.

Hasta yatağı satın almadan önce bazı konulara netlik kazandırmanızda fayda var. Hasta günlük yatağı ne kadar kullanacak, hastanın yatağa ne kadar süreyle ihtiyacı olacak, hastanın kendisi yatağa inip çıkabiliyor mu, hastanın kilosu ne kadar, boy uzunluğu ne kadar? Bütün bunlar özellikle evde kullanım için hasta yatağı alacaksanız cevaplamanız gereken sorulardır. Eğer kısa süreli bir kullanım için ihtiyaç ise satın almak yerine hasta yatağı kiralama yöntemini de seçebilirsiniz.

Akçakoca hasta karyolası, hasta yatağı

Bir cevap yazın